mobile menu icon

Полімерний довідник
(Мета проекту-створити для технологів унікальну можливість базового підбору аналогів різних матеріалів)

Поліетилен високого тиску (ПЕВС, ПВД, LDPE)
Поліетилен LDPE
ПВД

Поліетилен, який отримується при високому тиску, називають поліетиленом високого тиску (ПЕВД, ПВД) або низької щільності (ПЕНП, LDPE). Поліетилен низької щільності (LDPE) – ПЕ з порівняно сильно розгалуженою макромолекулою та низькою щільністю (0,916–0,935 г/см³). Процес його виготовлення протікає при дуже високому тиску від 100 до 300 мПа і температурі 100-300 ° С, тому так само, як і поліетилен високого тиску (ПЕВД).

перейти до розділу
Поліетилен низького тиску HDPE
Поліетилен HDPE
ПНД

Легкий термопластичний матеріал, що отримується полімеризацією газу етилену при низькому тиску, має кристалічну структуру. Відмінність поліетилену з інших термопластів полягає у здатності зберігати свої властивості при високих негативних температурах. HDPE стійкий до кислот, лугів, розчинів солей, олій при високих температурах, біологічно інертний.

перейти до розділу
Лінійний поліетилен LLDPE (PE, ПЕ)
Поліетилен LLDPE
ЛП

Лінійний полімер (поліетилен) з великою кількістю коротких гілок, переважно одержуваний шляхом кополімеризації етилену з олефінами, що мають більш довгі ланки. Структура молекули лінійного поліетилену низької густини відрізняється від молекули традиційного поліетилену низької густини (LDPE) відсутністю довгих відгалужень ланцюга. Лінійність LLDPE визначається відмінностями у процесах виробництва LLDPE та LDPE.

перейти до розділу
МЕТАЛОЦИНОВИЙ ПОЛІЕТИЛЕН
Металоцин
МЦ

Матеріал має підвищену жорсткість і міцність, високі показники чистоти і прозорості продукту на виході, відмінну термозмішуваність, навіть при низьких температурах.

перейти до розділу
Поліпропілен, ПП
Поліпропілен
ПП

Поліпропілен є безбарвною кристалічною речовиною, тобто в натуральному вигляді напівпрозорий, але може легко забарвлюватися додаванням відповідних пігментів і фарб.

перейти до розділу
Поліетилентерефталат (ПЕТ)
Поліетилентерефталат
ПЭТ

Термопластик, найпоширеніший представник класу поліефірів, відомий під різними фірмовими назвами. Продукт поліконденсації етиленгліколю з терефталевою кислотою (або її диметиловим ефіром); тверда, безбарвна, прозора речовина в аморфному стані і біла, непрозора в кристалічному стані.

перейти до розділу
Полістирол (ПС)
Полістирол
ПС

З полістиролу виготовляють деталі для радіотехніки, телебачення та приладів, деталі машин, судини для води та хімікатів, плівки стирофлекс для електроізоляції та багато інших різних корисних речей.

перейти до розділу
Полівінілхлорид (ПВХ)
Полівінілхлорид
ПВХ

Полівінілхлорид (ПВХ) - термопластичний полімер з широким спектром застосування, що використовується останнім часом у всьому світі. Полівінілхлорид абсолютно нешкідливий для людей і, у найбільших масштабах, застосовується майже у всіх сферах його життєдіяльності.

перейти до розділу
Поліетилен для кабельної промисловості
Кабельні марки
КМ

Завдяки хорошим діелектричним характеристикам та хімічній стійкості композиція таких поліетиленів в основному призначена для кабельної промисловості при виробництві ізоляції, оболонок та захисних покривів для проводів і кабелів.

перейти до розділу
АБС Пластик
АБС Пластик
АБС

Удароміцна технічна термопластична смола на основі кополімеру акрилонітрилу з бутадієном та стиролом. Пропорції можуть змінюватись в межах: 15-35% акрилонітрилу, 5-30% бутадієну і 40-60% стиролу.

перейти до розділу
close mobile menu
Замовити зворотній дзвінок